ROYAL_DOG_CLUB
Patili Blog

Sevimli Dostunuzun Sevimli Fotoğraflarını Çekmek İçin İpuçları

Otur ve Bekle Komutu

Bu komutlar sayesinde sevimli dostunuz sabit bir şekilde duracak ve anlarını unutulmaz kılmak için güzel perspektifler ortaya çıkaracaktır.

Tabii ki bu komutları öğrenmesi ve özellikle fotoğraf çekim durumuna alışması biraz zaman alabilir.

Bu zamanı kısaltmak için ise ödül maması tekniğini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Otur komutundan sonra bir mama ve bekle komutundan sonra bir tane daha ödül maması vererek zamanla sabit duracağı süreyi uzatabilir ve dostunuzun güzel fotoğraflarını çekebilmek için gerekli süreyi elde edebilirsiniz.

Köpeğinizin Dikkatini Çekin

Kamerayı hazırladınız, gerekli arka planda hazır ve geriye tek bir şey kalıyor;

Dostunuzun dikkatini çekmek…

Yapacağınız ilk şey seslenmek olacaktır fakat seslendikten sonra dostunuz dikkatini fazla bir süre sizin üzerinizde toparlayamayabilir. Bu neden ile dostunuzun dikkatini çekebilecek bir nesne ile objektiflerinize bakmasını sağlayın ve anınızı ölümsüzleştirin.

Köpeğinize Karşı Sabırlı Olun

Dostunuzun unutulmaz bir fotoğrafını çekmeye çalışırken eğlence ve hayal kırıklığı arasındaki ince çizgide gidip gelebilirsiniz. Köpeğiniz kötü bir gün geçiriyor olabilir, insanlar çekiminizi engelliyor olabilir, kamera ayarlarınız yanlış olabilir, yanlış giden birçok şey olabilir!

Bu durumlar sonucunda yapacağınız en doğru şey işe sabırlı olmak ve bu aktivitenin sizin ve dostunuzun eğlenmesini sağlamak, anlarınızı ölümsüzleştirmek için olduğunu unutmayın. Eğer bu aktiviteyi bir noktadan sonra zorunluluk, iş veya mecburiyet düşünceleri ile gerçekleştirmeye başlarsanız hem siz gerileceksiniz hem de dostunuz gerginliğinizi hissederek tedirgin olacak.

Süreci akışına bırakın ve eğlenmeye bakın;

İllaki beğeneceğiniz ve güzel çıkmış bir fotoğrafı yakalamış olacaksınız…

Sizin beklentileriniz, hayvan dostunuzun özellikleri ve karakteri hakkında yeterli bilgiye sahip olduğumuzda sizin için en iyi koşullarda hizmet verebiliriz.

Köpek eğitim fiyatları birçok faktöre göre değişiklik gösterse de tüm patili dostlar tesisin olanaklarından yararlanabilir. İyi bir tesiste alınan eğitimin sonunda köpeğiniz hayat boyu mutlu ve huzurlu bir şekilde sosyal yaşama uyum sağlar.

Köpeğinizin eğitimi hakkında karar vermeden önce ihtiyaçlarınızı doğru. tespit etmek için; standart eğitim programlarımız olan, Yavru Köpek Eğitimi, Temel İtaat Eğitimi, İleri İtaat Eğitimi, Şahıs Koruma Eğitimi, Köpek Alan Koruma Eğitimi ve Şahıs Koruma Eğitimlerimizi inceleyebilir, veya doğrudan temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Arama
Güncel Yazılar

Royal Dog Club Köpek Eğitim Merkezi

Royal Dog Club profesyonel ekibi ve benzersiz tesis imkanları ile köpeklerinize en iyi eğitim ve konaklama imkanlarını sunar.