Royal Dog Club | Hakkımızda

köpek eğitim merkezi | polonezköy

Royal Dog Club

Royal Dog Club ailesi olarak, alanında uzman ve sertifikalı eğitmenlerimiz ile hem sizleri bilinçlendiriyor hem de değerli dostlarımıza modern ve pozitif metotlar ile eğitim veriyoruz.

Polonezköy’de  bulun Royal Dog Club İstanbul Köpek Eğitim MerkeziDoğa ile bir arada, günün her saati 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen ve eğitim alanının dışında dostlarınızın diğer canlılar ile sosyalleşip eğleneceği bir yer ve onlar için harika otel tesis imkanları ile birlikte  güvenlik açısından da köpeğiniz için en ideal eğitim ve bakım merkezidir. Köpek eğitimi hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Birlikte Eğleniyoruz...

Dostlarınız burada eğitimin yanı sıra diğer köpekler ile oyunlar oynayarak sosyalleşecek, eğitim ve diğer aktivitelerden sonra gerçekleştirdiğimiz müzik dinletileri ile dinlenme seanslarına katılacak ve tüm bunlar bir araya geldiğinde sadece eğlenmek ile kalmayacaklar aynı zamanda sosyal hayata daha uyumlu bir hale gelecekler.

Sevimli dostunuzun sizinle ve dünya ile arasındaki bağı sevgi ve iletişimle kuvvetlendirmek dostunuz adına almanız gereken en önemli sorumluluktur ve biz Royal Dog Club ailesi,  bu sorumluluğu sizinle birlikte almak istiyoruz.

Royal Dog Club Köpek Eğitim Çiftliği
Royal Dog Club

Köpek Eğitim Merkezi