Alan Koruma Eğitimi

Royal Dog club

Alan Koruma Eğitimi

 Royal Dog Club Köpek Eğitim Merkezi Alan koruma eğitimi Profesyonel eğitmenlerimiz tarafından sağlanan özel bir eğitim programıdır.

Tüm köpek türlerinde, sahiplendikleri şeyi koruma özelliği vardır. Sadece türler arasında koruma dereceleri farklılık gösterir. Bunun yanında, köpeğinizin almış olduğu eğitim ve yetişme biçimi gibi bazı etkenler, bu koruma özelliğinin gelişmesini sağlar.

Bekçi ve koruma köpekleri, henüz birer yavru iken, sakin ve kalabalığın olmadığı ortamda eğitilirler. Bu süreç boyunca sadece tek bir kişi tarafından beslenir ve eğitilir.

Alan Koruma eğitimi hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Alan Koruma Eğitimi

Köpeğinize seviye atlatan eğitim programı - Alan Koruma Eğitimi

Alan koruma eğitimindeki amaç, köpeğin saldırı ve koruma özelliklerini en üst düzeye çıkartmak., komutlarla, saldırı kesme ve saldırtma, yabancıların bir düşman olduğu düşüncesini yerleştirmektir.
Royal Dog Club köpek eğitim merkezimizde, alan koruma eğitimi alan bir köpek, artık sizin istediğiniz bir bölgeyi koruyucu role sahip olur ve o bölgeyi en iyi şekilde korur.

Temel itaat eğitimi almamış itaatsiz köpeklere, saldırganlık, alan koruma eğitimi verilmemelidir.

Köpek Eğitimi hakkında merak ettiklerinizi uzmanlarımıza sorun.

“Dereceli eğitmenler eşliğinde %100 Başarı Garantili Uzman Alan Koruma Eğitimi. Bilimsel Verilerle Eğitim Ünlülerin tercihi, Royal Dog Club, 30 yıllık tecrübe.”