ROYAL_DOG_CLUB

Sevimli dostunuz için basit egzersizler

Sevimli dostlarımız için sağlıklı bir yaşam sürmenin yolu düzenli bir egzersiz takviminden geçmektedir.

Kısacası egzersiz, dostlarımız için en az yemek ve su gibi temel bir ihtiyaçtır.

Lakin günümüzde yaşam alanlarının kısıtlı imkanları ve hayat koşuşturması içerisinde, dostlarımızın egzersiz ihtiyacını göz ardı edebiliyoruz.

Şimdi sizlere bahsedeceğimiz basit egzersiz önerileri ile sevimli dostlarınızın egzersiz ihtiyacını kısa süre içerisinde, kısıtlı alan imkanları eşliğinde karşılayabileceksiniz.

 

Komut Oyunları:

Köpeğiniz ile birlikte hem eğleneceğiniz hem de egzersiz ihtiyacını karşılayabileceğiniz keyifli bir aktivite arıyorsanız, komut oyunlarını arıyorsunuz demektir.

İhtiyacınız olan tek şey;

Bir top, frizbi, yastık yada pet şişe…

Dostunuzun oyun esnasında canını acıtmayacak herhangi bir nesne ile tut/getir komutları eşliğinde evde basit bir egzersiz yapabilirsiniz.

Bu sayede hem basit komutları tekrar ederek pekiştirmiş, hem eğlenmiş hem de dostunuzun günlük egzersiz ihtiyacını karşılamış olacaksınız.

Köpeğinizin yaşına, cinsine ve fiziksel özelliklerine göre bu oyunu günlük yada haftalık periyotlar halinde oynayabilirsiniz.

Engelden Atlama:

Evinizin bahçesinde, salonunuzda yada koridorda…

Dostunuza ufak bir parkur kurmaya ne dersiniz?

Örneğin küçük bir sehpa, minder ve sandalye ile dostunuz sehpanın ve minderin üzerinden atlayarak sandalyenin altından geçecek ve basit bir parkuru tamamlayarak hem eğlenecek hem de günlük egzersiz ihtiyacını karşılayacaktır.

Baloncuk Avı:

Egzersiz yapmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı…

Oyuncakçılardan bulabileceğiniz balon çıkarma oyuncakları ile sevimli dostunuzun bu balonları havada patlatmasını sağlayabilir ve günlük egzersiz ihtiyaçlarını karşılarken, doyasıya bir eğlencenin de tadını çıkarabilirsiniz.

 

Sizin beklentileriniz, hayvan dostunuzun özellikleri ve karakteri hakkında yeterli bilgiye sahip olduğumuzda sizin için en iyi koşullarda hizmet verebiliriz.

Köpek eğitim fiyatları birçok faktöre göre değişiklik gösterse de tüm patili dostlar tesisin olanaklarından yararlanabilir. İyi bir tesiste alınan eğitimin sonunda köpeğiniz hayat boyu mutlu ve huzurlu bir şekilde sosyal yaşama uyum sağlar.

Köpeğinizin eğitimi hakkında karar vermeden önce ihtiyaçlarınızı doğru. tespit etmek için; standart eğitim programlarımız olan, Yavru Köpek Eğitimi, Temel İtaat Eğitimi, İleri İtaat Eğitimi, Şahıs Koruma Eğitimi, Köpek Alan Koruma Eğitimi ve Şahıs Koruma Eğitimlerimizi inceleyebilir, veya doğrudan temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

WhatsApp
Facebook
Twitter
Arama
Bunları da incelemelisin
Royal Dog Club Köpek Eğitim Merkezi

Royal Dog Club profesyonel ekibi ve benzersiz tesis imkanları ile köpeklerinize en iyi eğitim ve konaklama imkanlarını sunar.