ROYAL_DOG_CLUB

Köpeğim eğitim alırsa, bu eğitimi unutur mu?

Köpeğinizin aldığı eğitimi unutup unutmaması sizin elinizdedir. Köpeğiniz eğitimi aldıktan sonra bu eğitimleri onunla belli aralıklar ile tekrarlamanız gereklidir. Günde 10 dakika alıştırmalar ile köpeğiniz hem aldığı eğitimleri unutmayacaktır hem de sizin ile arasındaki bağa daha da alışacaktır.

Bu durumu bir enstrüman çalmak gibi düşünün, eğer sürekli tekrar etmezseniz bir zaman sonra enstrümanınızı çalamazsınız.

Köpeğinizin gelişimi ve eğitimi ile ilgili tüm soru ve görüşleriniz için Rayal Dog Club Köpek Eğitim Merkezi uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Royal Dog Club Köpek Eğitim merkezinin profesyonel ekipleri köpeğiniz ile iletişiminizi güçlendirmek ve aranızdaki sorunlarda sizlere eşlik etmek için her an hizmetinizdedir. Köpeğiniz ile daha güçlü bir bağ kurmak ve yaşam kalitesini arttırmak için eğitim programlarımızı inceleyebilirsiniz. Merak ettikleriniz hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Köpeğinizin eğitimi hakkında karar vermeden önce ihtiyaçlarınızı doğru. tespit etmek için; standart eğitim programlarımız olan, Yavru Köpek Eğitimi, Temel İtaat Eğitimi, İleri İtaat Eğitimi, Şahıs Koruma Eğitimi, Köpek Alan Koruma Eğitimi ve Şahıs Koruma Eğitimlerimizi inceleyebilir, veya doğrudan temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

WhatsApp
Facebook
Twitter
Arama
Bunları da incelemelisin
Royal Dog Club Köpek Eğitim Merkezi

Royal Dog Club profesyonel ekibi ve benzersiz tesis imkanları ile köpeklerinize en iyi eğitim ve konaklama imkanlarını sunar.